Konak Vaillant Servisi

Konak Vaillant Servisi

Kombinin çalışmama nedenleri arasında su basıncının dengesiz olması en çok görülen problemdir. Bu problemin çözümü için su basıncının ideal seviyelere yükseltilmesi veya düşürülmesi gerekir. Su basıncı kombinin üzerinde yer alan bardan kontrol edilebilir. Burada basınç 1.5’in altında ise ya da 2’nin üzerinde ise kombi arızalara neden olamamak için çalışmayı durdurur. Böyle bir durumda su basıncının yeniden ayarlanması gerekir. Bunu nasıl yapacağınız ise kullanma kılavuzunda yazar.

vaillant servis, vaillant servisi, vaillant servisleri, vaillant kombi servis, vaillant servis telefon numarası, vaillant teknik servisi, vaillant teknik servis, vaillant servis numaraları, vaillant teknik servis telefonu, konak vaillant servis, konak vaillant teknik servisi, konak vaillant servisi, konak vaillant servisleri, konak vaillant servis telefon numarası

Kılavuzda yazan işlemleri uyguladıktan sonra kombinizi yeniden kullanabilirsiniz. Yönergeleri uyguladıktan sonra kombi yine açılmıyorsa elektrik bağlantılarını kontrol edin. Güç kaynağında bir sorun yoksa gaz vanalarının açık olduğundan emin olun. Ardından kombinizi resetleyerek yeniden çalıştırmayı deneyin. Sorun düzelmişse kombinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak hala kombi çalışmıyor ve arıza problemi devam ediyorsa uzmanlardan yardım almanız gerekir.

Bu noktada firmamızı günvenle tercih edebilirsiniz. İzmir’de aktif olarak kombi servisi hizmeti veren firmamız, oraya çıkan kombi arızalarını çözüme kavuşturarak yeniden kombinizi kullanmanızı sağlamaktadır.

Konak Vaillant Servisi

Kombi su kaçıyor ise ilk olarak tesisatlar kontrol edilmelidir. Tesisatın düzgün çekilmemesi, kombinin su sızdırmasına neden olur. Kaçağın nerde olduğuna göre yapılacak işlemler değişiklik gösterir. Kombi çıkışındaki borularda sorun olması halinde bunların tamamen değiştirilmesi gerekebilir. Bu yapılacak kontroller sonrasında belli olur.

Petekler ısınmıyor şeklinde aldığımız şikayetlerin kaynağı da genelde su kaçaklarıdır. Bu gibi durumlarda sıcak su peteğe ulaşmaz, buna bağlı olarak petekler de tam olarak ısınmaz. Ayrıca bazı durumlarda peteğin alt tarafı veya üst tarafı ısınırken, kalan yarısının ısınmadığı da görülür. Bu tür arıza problemi çözümü için kurumsal firmalardan biri olan … kombi servisinden yardım alabilirsiniz.

Konak Vaillant Servis Telefonu

Arıza kaydınızın alınmasının ardından en yakın ekip yönlendirilerek kısa sürede bakım ve onarım çalışmaları başlatılır. Bu sayede zaman kaybetmeden kombinizin tamir işlemleri başlamış olur. Tüm kombi tesisatı incelenerek su kaçağı tespit edilir ve gerekli işlemler uygulanır.

Bu tip sorunlar yaşıyorsanız 0850 305 11 31‘i arayarak Konak Vaillant kombi servisinden profesyonel şekilde yardım alabilirsiniz.